Menu Content/Inhalt
Start arrow 24 powody by ...
Zobacz: Powód 2 by wybrać ... (dla UDS-ów, właścicieli SKP i innych użytkowników). PDF Drukuj Email

Powody, dla których warto wybrać dla SKP właśnie ręczny analizator spalin samochodowych KANE AUTO 4-1.

Powód nr 2.

Analizator AUTO 4-1 umożliwia archiwizację wyników badania spalin.

  AUTO 4-1 inaczej niż większość innych analizatorów spalin umożliwia "archiwizację" wyników badania spalin nie tylko w postaci wydruków
Jak wiadomo wydruk można zrobić na praktycznie każdym innym analizatorze spalin samochodowych (bo taki od zawsze był wymóg ich certyfikacji (jeszcze w ITS).

  W AUTO 4-1 można również rejestrować wyniki badania spalin w wewnętrznej pamięci (do 255 badań), a następnie w dowolnym czasie je wydrukować.

Analizator AUTO 4-1 wydruk ten realizuje z użyciem całkowicie zewnętrznej drukarki. Co w praktyce oznacza, że dla archiwizacji wyników AUTO 4-1 jest systemem z "architekturą otwartą", tzn. że taką archiwizację można będzie zapewnić bez modyfikacji samego urządzenia.
Dzięki temu bez żadnych modyfikacji samego analizatora (kupionego dziś), będzie możliwe zapewnienie - bez jego wymiany - spełnienie przyszłych wymagań przepisów dotyczących archiwizacji wyników badania spalin w bezpiecznej formie elektronicznej

  A chyba już wszyscy słyszeli, że po nowym roku (w 2014? w2015?) mają wejść nowe przepisy nakładające obowiązek archiwizacji (w wersji elektronicznej) wyników badań z niektórych urządzeń w SKP; Wyniki tych badań mają trafiać do centralnej ewidencji; Jednym z tych urządzeń, z których wyniki badania mają być w ten sposób archiwizowane ma być właśnie analizator spalin samochodowych.

Zmieniony ( 24.01.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »